ILKSERVER | Ana Sayfa
Kayıt Ol! Şifremi Unuttum Müşteri Paneli Sepetiniz
ILKSERVER Facebook da ILKSERVER Twitter da ILKSERVER Google+ da ILKSERVER Skype de ILKSERVER Blog
Sipariş Ver!
Banka Bilgileri
İade Şartları
Kredi Kartı ile 3D Secure olarak ödeme yapabilirsiniz!
PayPal ile Güvenli Ödeme

ILKSERVER Network Çözümleri

Sektörle tanışmamız 2007 Kasım ayında Bursa'da gerçekleşmiştir. Daha sonraki süreçlerde 2009 yılında sizlere daha iyi hizmet vermek adına Manisa merkezde bulunan ofisimize taşındık. O zamandan bu zamana sürekli yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek güncel bir alt yapı kurmayı hedefledik.

Bu sektör kimilerine göre ek iş veya ek kazanç olarak görülse de bizim tek işimiz olmasından ötürü çok yol kat ettiğimizi düşünüyoruz.

ILKSERVER Network Çözümleri hosting sektöründe iyi yerlere gelmek adına müşterilerine sunduğu destek ve hizmeti en üst seviyede tutarak bu anlamda kendisini geliştirmektedir.
 

Vizyonumuz

ILKSERVER Network Çözümleri, sosyal sorumluluk projelerine destek vererek insani değerleri unutmadan sektöründe öncü, yenilikçi ve teknolojik bir alt yapı kurmayı amaçlar.
 

Misyonumuz

ILKSERVER Network Çözümleri, müşteri odaklı ve ihtiyaca yönelik hizmet sunar. Daima kendisini "müşteri" yerine koyarak tüm ihtiyaçları bu açıdan görüp kesintisiz ve kaliteli bir hizmet planlar. Bu anlamda saatin önemi olmadan her zaman müşterisinin yanında olan bir profil çizmeyi hedefler.
 

Teknik Destek

Müşteri hizmetlerimiz birden fazla seçenek ile sizlerin soru ve sorunlarını çözmek adına aktif rol oynar. Bu anlamda teknik destek, satış öncesi sorular ve satış sonrası problemler için aşağıdaki destek kanallarını kullanabilirsiniz.

Telefon Desteği: +90(850) 302 35 45 numaralı telefondan hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında destek vermekteyiz.

Web Destek: Web üzerinden destek hizmetimizi http://mypanel.ilkserver.com adresinden vermekteyiz. Müşterilerimiz bu alandan destek taleplerini operatörlerimize ulaştırabildiği gibi, sürekli güncellenen bir kütüphaneden sorularına yanıt bulabilmektedirler.

Canlı Destek: Sitemizdeki canlı destek sistemi satış ve destek operatörleri hafta içi 09:00 - 00:00 saatleri arasında Cumartesi 09:00 - 00:00 saatleri arasında online sistemde sizlerin sorularınız için hazır bulunmaktadırlar.

E-Posta : E-posta ile destek hizmetimizi destek@ilkserver.com adresinden vermekteyiz. E-mail istekleriniz destek operatörlerimiz tarafından takip edilmektedir. Şuan ki performansımızda, mesai saatlerimiz içinde müşterilerimize e-mail yoluyla dönüş süremiz 10 ile 60 dakika arasındadır.
 

Hizmet Yükseltilmesinin Kolaylığı ve Fiyat Uygunluğu

Müşterilerimiz hizmetlerini, Müşteri kontrol panelinden istedikleri zaman yükseltebilmektedirler. Kompleks hizmet artırımları, müşteri tarafından gönderilen talep ile maksimum en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Hizmet eklentilerine ait fiyatlandırma web sitesinde yer verilmektedir. Eklentilere ait fiyatlandırma hazırlanırken hizmet paketleri arasındaki oranlar gözetilerek yapılmıştır. Bu sayede müşterilerimiz hiçbir şekilde sürpriz fiyatlar ile karşılaşmamaktadırlar.