ILKSERVER | Ana Sayfa
Kayıt Ol! Şifremi Unuttum Müşteri Paneli Sepetiniz
ILKSERVER Facebook da ILKSERVER Twitter da ILKSERVER Google+ da ILKSERVER Skype de ILKSERVER Blog
Sipariş Ver!
Banka Bilgileri
İade Şartları
Kredi Kartı ile 3D Secure olarak ödeme yapabilirsiniz!
PayPal ile Güvenli Ödeme

Hosting, Linux Web Hosting, PHP Hosting, HTML Hosting

 
ILKSERVER, PHP/Mysql hosting ihtiyacı olan kişilerin ihtiyaçlarını profesyonel anlamda karşılamayı amaç edinir. Bu manada sürekli güncel tutulan alt yapımızda Cpanel ile kolay ve esnek bir yapı, Apache web server ile performanslı çatı altında siteleriniz kesintisiz barındırılmaktadır.

Hosting olarak kurumsal web hosting, bireysel web hosting ve html web hosting şeklinde farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek linux hosting paketlerimiz mevcuttur. Linux sunucularımızda gerekli bileşenler yüklü olup, isteğiniz doğrultusunda da diğer bileşenlerde tarafımızdan müşterilerimiz için kurulmaktadır.
 

Bireysel Linux Hosting


Linux altyapısına uygun sayfalarınız için kullanabileceğiniz, database ihtiyacı olarak MySql altyapısını kullanan sitelerinizi kolayca barındırabileceğiniz standart paketler. Paketleri görmek için tıklayınız.
 

Kurumsal Linux Hosting


Linux altyapısına uygun sayfalarınız için kullanabileceğiniz, database ihtiyacı olarak MySql altyapısını kullanan sitelerinizi kolayca barındırabileceğiniz standart paketler. Paketleri görmek için tıklayınız.
 

Windows Hosting / ASP Hosting


Windows işletim sistemi mimarisi ile Türkçe MaestroPanel kontrol paneli ile, ASP veya PHP alt yapılı web sitelerini barındırabileceğiniz web hosting hizmedir. Paketleri görmek için tıklayınız.
 

HTML Hosting


PHP ve MYSQL gerektirmeyen basit, HTML web sitesi barındırabileceğiniz web hosting hizmedir. Paketleri görmek için tıklayınız.
 
Kesintisiz ve performanslı hosting için;

Hızlı Sunucular

Tamamı son teknolojiye sahip, güncel web platformu ile hızınıza hız katabilirsiniz! Açılış hızı ile daha iyi hitler kazanabilirsiniz..
 

Güçlü Alt Yapı

Veri merkezimizin tüm gücünü size daha iyi bir hizmet vermek için kullanıyoruz. Biz güçlüysek siz de güçlüsünüz!
 

7/24 Destek

Zaman gözetmeksizin teknik destek hizmetimizden yararlanmanın keyfini yaşayın. Biz her gün ve her zaman işimizin başındayız ve hazırız!
 

Kesintisiz Güç!

Minimum kesintiler ile uptime sürelerinizi sürekli yüksek tutmak isteyenleri bizimle tanışmaya davet ediyoruz!
 

Mutlu Müşteriler :)

Web siteniz kapalı diye üzülenler, artık gülmeniz için biz buradayız! Gelin birlikte mutlu olmanın tadını çıkaralım :)
 

Türkiye Merkezli Sunucu

Tüm web hosting sunucularımız Türkiye / İzmir merkezli veri merkezimizde kendimize ayrılan özel alan ve ekipmanlarla hizmet vermekteyiz.
* Web hosting paketleri Web Hosting Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası'nda yer alan maddelere aykırı amaçlar için kullanılamaz.